OpenSCAD 2018.08.15 - en to uk translation catalogue (237 entries)

en: %1 Files (*%2)
uk: %1 файли (*%2)

en: %1 already exists.
    Do you want to replace it?
uk: %1 вже існує.
    Перезаписати?

en: %1 was found, but was unreadable. Do you want to overwrite %1?
uk: %1 було знайдено, але не читається. Бажаєте переписати %1?

en: &About
uk: Про OpenSCAD

en: &Automatic Reload and Preview
uk: &Автоматичне оновлення перегляду

en: &Bottom
uk: З&низу

en: &Cheat Sheet
uk: &Шпаргалка

en: &Check Validity
uk: Перевірити &валідніть

en: &Close
uk: &Закрити

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: &Design
uk: &Дизайн

en: &Diagonal
uk: &Діагональна проекція

en: &Documentation
uk: &Документація

en: &Edit
uk: &Редагувати

en: &Examples
uk: &Приклади

en: &File
uk: &Файл

en: &Find...
uk: З&найти

en: &Flush Caches
uk: О&чистити кеш

en: &Font List
uk: Список &шрифтів

en: &Front
uk: &Спереду

en: &Help
uk: Допо&мога

en: &Indent
uk: В&ідступити

en: &Left
uk: З&ліва

en: &Library info
uk: Інформація про &бібліотеку

en: &OpenSCAD Homepage
uk: &Сторінка OpenSCAD

en: &Orthogonal
uk: &Ортогональний вид

en: &Paste
uk: В&ставити

en: &Perspective
uk: Перспе&ктивний вид

en: &Preferences
uk: &Налаштування

en: &Preview
uk: Пере&глянути

en: &Quit
uk: Ви&йти

en: &Redo
uk: Поверну&ти

en: &Reload
uk: &Перезавантажити

en: &Reload and Preview
uk: Перезаванта&жити й переглянути

en: &Right
uk: С&права

en: &Save
uk: &Зберегти

en: &Top
uk: З&верху

en: &Undo
uk: Ві&дмінити

en: &View
uk: &Вид

en: 3D View
uk: 3D вид

en: <html><head/><body>
    <p style="font-family: 'Open Sans', 'Droid Sans', 'sans-serif'; font-weight: bold; padding-bottom: 0; margin-bottom: 0; font-size: 22pt;"><span style="color: green;">Open</span>SCAD</p>
    <p style="font-family: 'Open Sans', 'Droid Sans', 'sans-serif'; font-weight: normal; font-size: 14pt; padding-top: 0; margin-top: 0; margin-left: 2em;">The Programmers Solid 3D CAD Modeller</p>
    </body></html>
uk: <html><head/><body>
    <p style="font-family: 'Open Sans', 'Droid Sans', 'sans-serif'; font-weight: bold; padding-bottom: 0; margin-bottom: 0; font-size: 22pt;"><span style="color: green;">Open</span>SCAD</p>
    <p style="font-family: 'Open Sans', 'Droid Sans', 'sans-serif'; font-weight: normal; font-size: 14pt; padding-top: 0; margin-top: 0; margin-left: 2em;">Твердотільна тривимірна САПР для програмістів</p>
    </body></html>

en: <html><head/><body><p>This list shows the fonts currently registered with OpenSCAD.</p><p>Example:</p><pre style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;DejaVu Sans&quot;);</span></pre><pre style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;Liberation Sans:style=Italic&quot;);</span></pre></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Цей перелік показує шрифти зареєстровані у OpenSCAD.</p><p>Приклад:</p><pre style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;DejaVu Sans&quot;);</span></pre><pre style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;Liberation Sans:style=Italic&quot;);</span></pre></body></html>

en: A critical error was caught. The application may have become unstable:
    %1
uk: Сталась критична помилка. Програма могла стати нестабільною:
     %1

en: About OpenSCAD
uk: Про OpenSCAD

en: Advanced
uk: Поглиблене

en: After indentation
uk: Після відступу

en: All
uk: Все

en: Always
uk: Завжди

en: Animate
uk: Анімувати

en: Application
uk: Програма

en: Auto Indent
uk: Автовідступи

en: Automatic Preview
uk: Автоматичний перегляд

en: Automatically check for updates
uk: Автоматично перевіряти оновлення

en: Bac&k
uk: Зза&ду

en: Backspace unindents
uk: Backspace відміняє відступ

en: Basics
uk: Основи

en: Border
uk: Межа

en: Bring window to front after automatic reload
uk: Піднести вікно на передній план після автоматичного перевантаження

en: C&omment
uk: К&оментувати

en: CGAL Cache size
uk: Розмір кешу CGAL

en: CSG Files (*.csg)
uk: CSG файли (*.csg)

en: Ce&nter
uk: &Центрувати

en: Check Now
uk: Перевірити зараз

en: Clear Recent
uk: Очистити недавнє

en: Close
uk: Закрити

en: Color scheme:
uk: Схема кольорів:

en: Color syntax highlighting
uk: Кольорова підсвітка синтаксису

en: Compilation generated %1 warning. | Compilation generated %1 warnings.
uk[0]: Компіляція видала %1 попередження.
uk[1]: Компіляція видала %1 попереджень.
uk[2]: Компіляція видала %1 попереджень.

en: Compile error.
uk: Помилка компіляції.

en: Console
uk: Консоль

en: Conv&ert Tabs to Spaces
uk: Перетворити &табуляції на пробіли

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буферу

en: Create new set of parameter
uk: Створити новий набір параметрів

en: Critical Error
uk: Критична помилка

en: Ctrl/Cmd-Mouse-wheel zooms text
uk: Ctrl/Cmd-колесо масштабує текст

en: Cu&t
uk: Ви&різати

en: Customizer
uk: Кастомайзер

en: Customizer Widget
uk: Віджет параметрів

en: Decrease Font Si&ze
uk: З&меншити розмір шрифту

en: Description
uk: Опис

en: Description Only
uk: Тільки опис

en: Display
uk: Показ

en: Display A&ST...
uk: Показати Абстрактне &Дерево Синтаксису...

en: Display CSG &Tree...
uk: &Показати дерево CSG...

en: Display CSG Pr&oducts...
uk: Показати &результати CSG...

en: Display Line Numbers
uk: Показувати номери рядків

en: Do you want to save your changes?
uk: Зберегти ваші зміни?

en: Don't show again
uk: Не показувати знову

en: Done
uk: Готово

en: Dump Pictures
uk: Зберігати картинки

en: E&xport
uk: &Експорт

en: Editor
uk: Редактор

en: Enable OpenCSG
uk: Увімкнути OpenCSG

en: Enable brace matching
uk: Увімкнути парні дужки

en: Enable docking of Editor and Console in different places
uk: Дозволити стикування Редактору та Консолі в різних місцях

en: Enable for OpenGL 1.x
uk: Увімкнути для OpenGL 1.x

en: Enable undocking of Editor and Console to separate windows
uk: Дозволити відстикування Редактору та Консолі до різних вікон

en: Enable user interface localization (requires restart of OpenSCAD)
uk: Увімкнути локалізацію інтерфейсу (потребує перезапуску)

en: Enable/Disable experimental features
uk: Увімкнути/Вимкнути експериментальні можливості

en: End
uk: Кінець

en: Enter name of the parameter set
uk: Введіть назву набору параметрів

en: Error saving design
uk: Помилка при збереженні дизайну

en: Error while compiling '%1'.
uk: Помилка під час компіляції '%1'.

en: Examples
uk: Приклади

en: Export %1 File
uk: Експорт файлу %1

en: Export CSG File
uk: Експорт CSG файлу

en: Export Image
uk: Експорт зображення

en: Export as &AMF...
uk: Експортувати у &AMF...

en: Export as &CSG...
uk: Експортувати у &CSG...

en: Export as &DXF...
uk: Експортувати у &DXF...

en: Export as &Image...
uk: Експортувати у &зображення...

en: Export as &OFF...
uk: Експортувати у &OFF

en: Export as &STL...
uk: Експортувати у &STL...

en: Export as S&VG...
uk: Експортувати у &SVG...

en: Failed to open file for writing
uk: Неможливо відкрити файл для запису

en: Features
uk: Можливості

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Fin&d and Replace...
uk: Знайти та &замінити

en: Find
uk: Знайти

en: Find Ne&xt
uk: Знайти на&ступне

en: Find Pre&vious
uk: Знайти &попереднє

en: Fixed
uk: Фіксований

en: Font
uk: Шрифт

en: Fontconfig needs to update its font cache.
    This can take up to a couple of minutes.
uk: Конфігуратор шрифтів має оновити свій кеш.
    Це може зайняти до кількох хвилин.

en: Force Goldfeather
uk: Примусово вмикати Goldfeather

en: Form
uk: Форма

en: Functions
uk: Функції

en: GLEW version %1
    %2 (%3)
    OpenGL version %4
uk: Версія GLEW %1
    %2 (%3)
    Версія OpenGL %4

en: Help
uk: Допомога

en: Hide Customizer
uk: Приховати кастомайзер

en: Hide Details
uk: Сховати деталі

en: Highlight current line
uk: Підсвічувати поточний рядок

en: Include development snapshots
uk: Включити розробницькі збірки

en: Increase Font &Size
uk: З&більшити розмір шрифту

en: Indent
uk: Відступ

en: Indent using
uk: Робити відступи

en: Indentation
uk: Відступи

en: Indentation width
uk: Ширина відступу

en: Indented
uk: З відступом

en: Inline Details
uk: Деталі в рядках

en: Insert Tab
uk: Ставить табуляцію

en: It is highly recommended to use OpenSCAD on a system with OpenGL 2.0 or later.
    Your renderer information is as follows:
uk: Дуже рекомендовано використовувати OpenSCAD на системі з OpenGL 2.0 або новішим.
    Ваш рендерер такий:

en: JSON file read only
uk: JSON файл тільки для зчитування

en: Last checked:
uk: Останнього разу перевірено:

en: Lib & Build Info
uk: Інформація про бібліотеку і збірку

en: Line wrap
uk: Згортання рядків

en: Line wrap indentation
uk: Відступ згортання рядків

en: Line wrap visualization
uk: Візуалізація згортання рядків

en: MB
uk: МБ

en: Margin
uk: Поле

en: Message
uk: Повідомлення

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Новий

en: Next
uk: Наступний

en: None
uk: Нема

en: Old
uk: Старі

en: Only after indentation
uk: Тільки після відступу

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Example
uk: Відкрити приклад

en: Open Recent
uk: Відкрити нещодавнє

en: OpenGL Warning
uk: Попередження OpenGL

en: OpenSCAD Designs (*.scad)
uk: Дизайн OpenSCAD (*.scad)

en: OpenSCAD Detailed Library and Build Information
uk: Детальна інформація про бібліотеку і збірку OpenSCAD

en: OpenSCAD Font List
uk: Список шрифтів OpenSCAD

en: OpenSCAD is a software for creating solid 3D CAD models. Unlike most free software for creating 3D models (such as Blender) it does not focus on the artistic aspects of 3D modelling but instead on the CAD aspects. Thus it might be the application you are looking for when you are planning to create 3D models of machine parts but pretty sure is not what you are looking for when you are more interested in creating computer-animated movies.
uk: OpenSCAD це програмне забезпечення для створення твердотільних 3D моделей. На відміну від більшості вільного ПЗ для створення 3D моделей (такого як Blender) він не зосереджується на мистецьких аспектах моделювання, замість цього - на аспектах САПР. Тому це може бути програма, яку ви шукаєте коли плануєте створювати 3D моделі запчастин механізмів, але зовсім не те що ви шукали, плануючи створення анімаційних фільмів.

en: OpenSCAD is not an interactive modeller. Instead it is something like a 3D-compiler that reads in a script file that describes the object and renders the 3D model from this script file. This gives you (the designer) full control over the modelling process and enables you to easily change any step in the modelling process or make designs that are defined by configurable parameters.
uk: OpenSCAD це не інтерактивний моделер. Замість цього це щось на зразок 3D-компілятору який читає скриптовий файл, у якому описано модель, та будує 3D модель зі скриптового файлу. Це дає вам (розробнику) повний контроль над процесом конструювання та дозволяє легко змінити будь-який крок в процесі моделювання, або розробляти моделі, які повністю визначені через конфігураційні параметри.

en: OpenSCAD provides two main modelling techniques: First there is constructive solid geometry (aka CSG) and second there is extrusion of 2D outlines. As data exchange format for this 2D outlines Autocad DXF files are used. In addition to 2D paths for extrusion it is also possible to read design parameters from DXF files. Besides DXF files OpenSCAD can read and create 3D models in the STL and OFF file formats.
uk: OpenSCAD забезпечує дві техніки моделювання: перша це Конструктивна блокова геометрія (або CSG), а друга це видавлювання 2D контурів. В якості формату обміну даних для цих 2D контурів використовуються файли AutoCAD DXF. Окрім файлів DXF OpenSCAD може читати та створювати 3D моделі у форматах файлів STL та OFF.

en: PNG Files (*.png)
uk: PNG файли (*.png)

en: Parameter
uk: Параметр

en: Parametric
uk: Пераметричне

en: Play sound notification on render complete
uk: Програвати звукове оповіщення по завершенні рендерингу

en: PolySet Cache size
uk: Розмір кешу PolySet

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Перегляд

en: R&ender
uk: По&будувати

en: Recen&t Files
uk: &Недавні файли

en: Recents
uk: Нещодавнє

en: Replace
uk: Замінити

en: Replacement string
uk: Замінити на рядок

en: Reset
uk: Скидання

en: Reset View
uk: Скинути вид

en: Same
uk: Такий самий

en: Save &As...
uk: Зберегти &як...

en: Save File
uk: Збереги файл

en: Saving presets
uk: Пресети записуються

en: Search string
uk: Шукати рядок

en: Show &Library Folder...
uk: Показати &каталог бібліотек...

en: Show Axes
uk: Показуваті вісі

en: Show Crosshairs
uk: Показувати перехрестя

en: Show Details
uk: Показати деталі

en: Show Edges
uk: Показувати ребра

en: Show Scale Markers
uk: Показувати масштабні маркери

en: Show Warnings and Errors in 3D View
uk: Показувати попередження та помилки у 3D виді

en: Show Welcome Screen
uk: Показувати вікно привітання

en: Show capability warning
uk: Показувати попередження про здатності

en: Show this message again
uk: Показати це повідомлення знову

en: Show whitespace
uk: Показувати пробіл

en: Size
uk: Розмір

en: Spaces
uk: Пробілами

en: Start
uk: Початок

en: Steps:
uk: Кроки:

en: Style
uk: Стиль

en: Surfaces
uk: Поверхні

en: Tab key function
uk: Клавіша Tab виконує

en: Tab width
uk: Ширина табуляції

en: Tabs
uk: Табуляцією

en: Text
uk: Текст

en: The Programmers Solid 3D CAD Modeller
uk: Твердотільна тривимірна САПР для програмістів

en: The changes on the current preset %1 are not saved yet. Do you really want to reset this preset and lose your changes?
uk: Зміни до поточного пресету %1 ще не збережені. Ви дійсно бажаєте скинути цей пресет та втратити зміни?

en: The current preset %1 contains changes, but is not saved yet. Do you really want to change the preset and lose your changes?
uk: Поточний пресет %1 містить зміни, але ще не збережений. Ви дійсно бажаєте змінити пресет та втратити ваші зміни?

en: The document has been modified.
uk: Документ було змінено

en: The document has been modified.
    Do you really want to reload the file?
uk: Документ було змінено.
    Ви дійсно бажаєте перезавантажити файл?

en: Thrown Together
uk: Однією купою

en: Time:
uk: Час:

en: Turn off rendering at
uk: Вимкнути рендеринг на

en: U&nindent
uk: Прибрати відступи

en: Unco&mment
uk: Ро&зкоментувати

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Untitled.scad
uk: Безіменний.scad

en: Update
uk: Оновлення

en: Use Se&lection for Find
uk: &Шукати виділений текст

en: Version
uk: Версія

en: View All
uk: Побачити все

en: Warning: Missing OpenGL capabilities for OpenCSG - OpenCSG has been disabled.
uk: Попередження: Відсутні можливости OpenGL для OpenCSG - OpenCSG буде вимкнено.

en: Warning: You may experience OpenCSG rendering errors.
uk: Попередження: Можливі помилки рендерінгу OpenCSG.

en: Welcome to OpenSCAD
uk: Ласкаво просимо до OpenSCAD

en: Wireframe
uk: Каркас

en: Wrap at character boundaries
uk: Згортати на межах знаків

en: Wrap at word boundaries
uk: Згортати на межах слів

en: Zoom In
uk: Приблизити

en: Zoom Out
uk: Віддалити

en: add new preset
uk: додати новий пресет

en: changes on current preset not saved
uk: зміни до поточного пресету не збережені

en: elements
uk: елементів

[ctx: preferences]
en: Advanced
uk: Поглиблене

en: preset selection
uk: вибір пресету

en: save preset
uk: збереги пресет
